شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۰

/دیدار روسای فدراسیون های پزشکی ورزشی و کشتی/

دکتر نوروزی:نگاه ویژه ای به فدراسیون های المپیکی داریم / علیرضا دبیر:روی حمایت فدراسیون پزشکی ورزشی حساب کرده ایم

علیرضا دبیر

در دیدار دکتر غلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی با علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی بر توسعه تعامل این دو فدراسیون تاکید شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، در این دیدار که صبح امروز(شنبه) در دفتر ریاست فدراسیون پزشکی ورزشی برگزار شد، دکتر نوروزی با اشاره به تدارک ویژه فدراسیون پزشکی ورزشی برای حمایت از فدراسیون های المپیکی و مدال آور، تصریح کرد: برنامه ها و تلاش ما همواره بر محور ارائه بهترین خدمات به جامعه ورزش در سراسر کشور استوار بوده است  چرا که خدمت به جامعه ورزش را وظیفه خود می دانیم.

دکتر نوروزی افزود: در این میان مانند دیگر رویدادهای بزرگ بین المللی ورزش (المپیک و بازی های آسیایی) طبیعی است که با توجه به درپیش بودن بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو تلاش دوچندانی برای ارائه خدمات به ورزشکاران و قهرمانان المپیکی داریم و به هیچ عنوان فدراسیون های المپیکی از جمله کشتی را به حال خود رها نکرده و طیف وسیع خدمات خود را به قهرمانان این ورزش افتخارآفرین نیز ارائه می کنیم.

بر اساس این گزارش، علیرضا دبیر نیز با اشاره به برنامه های فشرده فدراسیون کشتی در ماه های پیش رو، گفت: برای پیشبرد برنامه های کشتی کشور حساب ویژه ای روی حمایت های فدراسیون پزشکی ورزشی کرده ایم بویژه در مقوله آسیب های ورزشی، انتظار داریم مانند گذشته فدراسیون پزشکی ورزشی ما را در قبل، حین و بعد از وقوع آسیب های ورزشی به بهترین شکل حمایت کند و اطمینان دارم با توجه به رویکرد فدراسیون پزشکی ورزشی از این بابت هیچ نگرانی نخواهیم داشت.

در این دیدار دکتر تورج ملک محمدی، دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی، نیز حضور داشت و گزارشی از اقدامات انجام شده این فدراسیون در ماه های گذشته برای فدراسیون های المپیکی بویژه کشتی را ارائه کرد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.