چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۱

حضور دکتر گویا در جلسه ستاد مقابله با بیماری کرونا در ورزش؛

ارائه گزارش عملکرد و برنامه های آتی ستاد/بیان نقطه نظرات رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت

ستاد مقابله با کرونا در ورزش

دکتر محمد مهدی گویا، رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صبح امروز(چهارشنبه ۷ اسفند ماه)،  در جلسه ستاد مقابله با بیماری کرونا در ورزش در محل فدراسیون پزشکی ورزشی حضور یافت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، در این نشست دکتر گویا پس از استماع گزارش ‌ها و راهکارهای پیشنهادی مدیران فدراسیون پزشکی ورزشی، به بیان نقطه نظرات کارشناسی در خصوص این بیماری و راه‌های پیشگیری از آن پرداخت. وی همچنین از تشکیل این ستاد در وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون پزشکی ورزشی قدردانی و این اقدام را کارگشا ارزیابی کرد.

دکتر گویا راه اندازی واحد بهداشت و ایمنی در فدراسیون پزشکی ورزشی را نیز اقدامی ستودنی دانست و گفت: جدای از سلامت جسم و روان در ورزش، بحث بهداشت و ایمنی هم به موازات آن اهمیت قابل توجهی دارد.

رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همچنین دستورالعمل فدراسیون پزشکی ورزشی  در خصوص مقابله با کرونا در ورزش را ارزشمند دانست و به بیان نقطه نظرات تکمیلی خود در این زمینه پرداخت.

پیش از سخنان دکتر گویا، دکتر مهرزاد خلیلیان سرپرست فدراسیون و دیگر مدیران، پزشکان و متخصصان فدراسیون و ستاد مقابله با بیماری کرونا در ورزش گزارشی از عملکرد این ستاد ارائه و به بیان نقطه نظرات خود، تشریح اقدامات انجام شده و در حال انجام پرداختند.

برای مشاهده گزارش تصویری اینجا کلیک کنید.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.