سه‌شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۰

رئیس هیات پزشکی ورزشی استان تهران شهادت رئیس جمهور و همراهان وی را تسلیت گفت

.

رئیس هیأت پزشکی ورزشی استان تهران در پیامی شهادت رئیس جمهور متقی و مردمی، آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی و همراهان وی را در سانحه سقوط بالگرد به رهبر معظم انقلاب، مردم شریف ایران و خانواده این عزیزان تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی متن این پیام به شرح زیر است:  

انالله و اناالیه راجعون  

روح مطهّر حضرت آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی خادم الرضا(ع)، ریاست جمهور مردمی که تا پای جان برای خدمت به اسلام و ایران کمر همت بسته بود، پس از سالها مجاهدت خالصانه و صادقانه در روز میلاد ثامن الائمه به ملکوت اعلا پیوست و ملت ایران را پس از ساعتها بیم و امید، در بهتی عظیم و غمی جانگداز فرو برد. شهادت این مرد بزرگ و همراهان وی در این سانحه، فقدانی بزرگ و جبران‌ ناپذیر و داغی است که تسلی آن را از درگاه باری تعالی مسئلت می نمایم. همت و مداومت رئیس جمهور مردمی در پیگیری و تلاش برای حل مشکلات در سخت ترین شرایط کشور که کینه توزی دشمنان کشورمان را هدف قرار داده است، سرمشق خدمت همه مسئولان و متولیان کشور بوده و هست. سال‌ها مجاهدت مخلصانه این شهید خدمت در راه اسلام، ایران و انقلاب و تلاشهای بی شائبه در دولت مردمی، مسیر روشن او را به این عروج خالصانه باز کرد.  

هیأت پزشکی ورزشی استان تهران، شهادت این عزیزان را به پیشگاه امام زمان (عج)، ثامن الائمه، مقام معظم رهبری و ملّت ایران تسلیت می‌گوید و برای خانواده ها و بازماندگان شهدای این سانحه جانگداز و ملت شریف ایران از درگاه خدای متعال، شکیبایی و همبستگی و برای این شهدا علو درجات مسئلت می نماید.

دکتر سید محمد بنی جمالی

رئیس هیات پزشکی ورزشی استان تهران 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.