همه‌ی خبرهای امروز
 • زانو ۱۳۹۵-۰۸-۰۶ ۰۹:۵۸

  تاثیر بازکردن بیش از حد زانو بر ستون فقرات

  ستون فقرات انسان ها در طول زمان تغییر شکل می دهد، و این جزو ماهیت موجودات زنده است. بعد از تولدمان ستون فقرات ممکن است به دلایل متعدد، خراب شود.

 • طناب ۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۰۸:۵۴

  آموزش طناب زنی (تصاویر متحرک)

  در این مطلب 19 حرکت طناب زنی به شما آموزش داده شده که باعث تقویت دستگاه گردش خون و تنفس از راه فعالیت هوازی می­ شود و آمادگی لازم را به دست می­ آورد. کسی که فعالیت خود را بر طناب زدن استوار کند، عضلات بزرگ و مهم بدن را درگیر می­ کند و این خود عملی اساسی در جهت تقویت عضلات و قدرت بخشیدن به عضلات بدن است.

 • سرطان ۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۰۸:۴۷

  ورزش‌هایی برای بیماران سرطانی

  پس از تشخیص و درمان سرطان، نحوه زندگی بیمار تغییر می‌کند. بیشتر افراد همه تلاش خود را به کار می‌گیرند تا از بازگشت بیماری جلوگیری کنند.

 • تزئینی ۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۰۸:۴۲

  بهترین و بدترین تمرینات ورزشی هنگام ابتلا به سرماخوردگی

  وقتی که به فصل سرد سال می‌رسیم امکان سرماخوردگی نیز بیشتر می‌شود، در این شرایط خیلی از ورزشکاران واقعاً دوست ندارند ورزش را ترک کنند اما آیا از نوع ورزشی که می‌خواهند انجام دهند آگاه هستند که تأثیر منفی بر بیماری دارد یا خیر؟

 • تزئینی ۱۳۹۵-۰۸-۰۲ ۰۸:۳۲

  ۹ روش برای جلوگیری از درد پهلو هنگام دویدن

  ممکن است در مسیر دویدن یا در حین مسابقه باشید که ناگهان درد پهلو به سراغ‌تان می آید، این درد که طیفی از گرفتگی‌های خفیف تا دردهای شدید را در بر می‌گیرد ممکن است در پهلوی راست یا چپ شما احساس شود.